Благодійники хочуть купити для Вінниці апарат для точної діагностики коронавірусу


  • Марія ЛЄХОВА
  • 0
Благодійники хочуть купити для Вінниці апарат для точної діагностики коронавірусу
Наглядова рада фонду, де вирішували ці питання.
  • Такий апарат допоможе обробити швидше та більше тестів на коронавірус. Нині у місті лише один такий пристрій.

Окрім цього, у рамках благодійної програми «СтопВірус» від «Подільської громади», також придбають засоби захисту для вінницьких медиків. Про це повідомив міський голова Сергій Моргунов.

Об этом сообщает Преступная Россия

Моргунов каже, що завдяки ще одному аналізатору у Вінниці зможуть робити більше ПЛР-тестів на коронавірусну інфекцію і швидко визначати захворювання. Нині зразки обробляє один апарат у вірусологічній лабораторії Вінницького обласного лабораторного центру МОЗ.

— Менше ніж за тиждень на рахунок надійшло майже 1,5 млн грн, і цей ресурс має бути використаний своєчасно і ефективно, — йдеться у повідомленні. — Я закликаю усіх небайдужих підтримати ініціативу «СтопВірус». Разом ми сильніші проти вірусу. Реквізити рахунку є на сторінці фонду: Фонд громади «Подільська громада».

Довідка.

Під час онлайн-брифінг, який відбувся о 14 годині 24 березня, заступника Міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка повідомив, що нині в країні коронавірусною хворобою інфіковано уже 97 людей.


Джерело статті: “https://vn.20minut.ua/Zdorovya/blagodiyniki-hochut-kupiti-dlya-vinnitsi-aparat-dlya-tochnoyi-diagnost-11045560.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя