Birdwatching на Прикарпатті: на Бурштинському водосховищі встановлять вежу для спостереження за птахами | Версії | новини та розслідування

Вже незабаром на Бурштинському водосховищі може з’явитись Birdwatchers point – спеціальна вежа, яка дозволить спостерігати за птахами на водоймі, при цьому не заважатиме наземна рослинність, пишуть Версії. Об этом сообщает sprotyv.in.ua со ссылкой на СМИ.


“Вежа для бьодвотчингу буде слугувати ще й своєрідним інформаційним центром для мандрівників – любителів споглядання за птахами. Плануємо розмістити у вежі максимум інформаційних стендів про орнітофауну водно-болотного угіддя міжнародного значення Бурштинське водосховище, що входить до складу Галицького національного природного парку. Шановні бьодвотчери, долучайтесь до проекту! Ми намагатимемось врахувати усі ваші пропозиції і рекомендації!”, – запрошують автори проєкту «Еко-туризм – шлях до збереження природного різноманіття в місцевих карпатських громадах».


Світлина від Eco-Halych: Wildlife Rehab Реабілітація дикої природи.Світлина від Eco-Halych: Wildlife Rehab Реабілітація дикої природи.Світлина від Eco-Halych: Wildlife Rehab Реабілітація дикої природи.Світлина від Eco-Halych: Wildlife Rehab Реабілітація дикої природи.Світлина від Eco-Halych: Wildlife Rehab Реабілітація дикої природи.


Довідково:


Бердвочерінг — любительська орнітологія, хобі, один із видів рекреаційної активності що включає спостереження та вивчення птахів. Інколи також називають спортивною орнітологією. Спостереження проводяться візуально або за допомогою бінокля чи іншого оптичного пристрою.


Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!


Джерело статті: “https://versii.if.ua/novunu/birdwatching-na-prikarpatti-na-burshtinskomu-vodoshovishhi-vstanovlyat-vezhu-dlya-sposterezhennya-za-ptahami/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя