Верховна Рада дала старт закону про столицю від «слуг народу»


Верховна Рада у першому читанні ухвалила законопроект про місто Київ – столицю України. “За” проголосували 244 народних депутата, – передає “Газета”. Об этом сообщает 11channel.in.ua со ссылкой на СМИ.

Законопроект підтримала лише фракція “Слуги народу”. Решта – “Опозиційна платформа – за Життя”, “Європейська солідарність”, “Батьківщина”, “Голос” і група “За майбутнє” дали нуль голосів.

Серед авторів законопроекту – нардеп від “СН”, колишній генеральний директор 1+1 медіа бізнесмена Ігоря Коломойського Олександр Ткаченко.

З трибуни Ткаченко заявив: “У місті створення унікальна система управління, свого роду кругова порука. Яка дозволяє з одного боку центральній владі, з іншого боку – меру, депутатам вирішувати свої справи. Це закон повертає нормальні європейські правила самоврядування у величезному місті.

Не може Троєщина розміром населення з Ісландію управлятися з одного будинку на Хрещатику. Закон повертає владу киянам через районні бюджети, райвиконкоми. Також є чіткий розподіл влади між центральною, мером, депутатами, які працюватимуть на професійній основі”.


Джерело статті: “https://pravda.lutsk.ua/verkhovna-rada-dala-start-zakonu-pro-stolytsiu-vid-sluh-narodu/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя